אקונומי- להתחבר אל האני הכלכלי

מי אנחנו?

מי אנחנו?

אקונומי הוקמה ומנוהלת על ידי יורם אבישר, נשוי + 3,  בעל תואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת תל-אביב , מרצה לכלכלה באוניברסיטה הפתוחה, בעל תעודת יועץ משכנתאות ומומחה בעל ידע וניסיון רב בתחומי הכלכלה, המשכנתאות והפיננסים.

EconoMe

שמה של אקונומי מלמד בעצם, על ייעודה ועל החזון שהביא להקמתה. בצרפתית מדובר במילה אחת שפירושה “חסכוני…” באנגלית ניתן לזהות שתי מילים האחת Econo והשנייה  ME וביחד הן יכולות להתפרש כ- “עזור לי להיות כלכלי…” או אולי “אני הכלכלי…”

אקונומי נוסדה במטרה לתת ללקוחותיה מעטפת של ייעוץ ויידע כלכלי נרחב תוך הקפדה על שירות אישי, אובייקטיבי ויסודי.

מי מאיתנו לא מצא עצמו מתלבט עם לא מעט חששות בנושאים פיננסיים, כמו לקיחת הלוואה למטרות שונות ועוד יותר מכך לפני לקיחת הלוואת משכנתא. איך לוקחים? איפה לוקחים? לכמה שנים? באיזו ריבית? האם למחזר משכנתא קיימת? איזו הלוואה לקחת לטובת רכישת רכב, לימודים,  שיפוץ, הקמת עסק או כל מטרה שהיא? איפה כדאי להשקיע כסף נזיל? איפה ואיך הכי כדאי לחסוך לפנסיה?  כן, הרבה שאלות שכל אחד מאיתנו מוצא את עצמו מתמודד איתן בשלב זה או אחר בחיים.

אם הגעתם עד לכאן, סביר להניח שאתם כבר יודעים שכדאי להיעזר בליווי של גורם חוץ-בנקאי המתמחה בתחום המשכנתאות, הפיננסים והכלכלה. גורם שיכול לחסוך לכם הרבה מאוד זמן וכסף.

התכונה שלנו לשים עצמנו בנעליהם של הלקוחות המבקשים פתרונות פיננסיים, מספקת עבורם את התוצאה הטובה ביותר ועבורנו, סיפוק רב.

למשל, במקרה של זוג שהגיע  לפגישת ייעוץ וסיוע בלקיחת משכנתא. הם הגיעו כשלפניהם הייתה גם משימה של מכירת דירה קיימת וגם משימה של רכישת דירה חלופית בעיר אחרת. לאחר בדיקה מקיפה שביצענו עבורם, התברר  שהדירה שהם מבקשים למכור שווה   כ- 100,000 ש”ח יותר מהמחיר המבוקש על ידם. בחקר שוק נוסף שביצענו עבורם, מצאנו גם שהם יכולים למצוא דירה דומה לזו שרצו לקנות במחיר נמוך יותר.  ואכן הם מצאו דירה דומה  ב- 150,000 ש”ח פחות. כלומר שעוד לפני בניית תמהיל המשכנתא ועוד לפני שההלוואה נלקחה, הם חסכו בעזרתנו כ-250,000 ש”ח שאפשרו להם לקחת משכנתא בסכום נמוך יותר וזו רק דוגמא אחת מיני רבות.

בין השירותים שמעניקה ECONOME ביסודיות, באופן אישי ומכל הלב:

 

  • ייעוץ והכוונה בתהליך לקיחת המשכנתא
  • ייעוץ לפני לקיחת הלוואות לכל מטרה
  • תכנון פנסיוני נכון
  • הרצאות מסברות אוזניים, עם ערך מוסף לכל קהל, בכל גיל

 

החלטות כלכליות נבונות עושים עם הרבה ידע וניסיון. כמומחים בעלי ניסיון רב בתחום המשכנתאות, הפיננסים והכלכלה, נשמח לעמוד לרשותכם בכל צמתי החיים החשובים ולכוון אתכם נכון בסבך הביורוקרטיה ומגוון האפשרויות וכמובן, לחסוך מכם טעויות מיותרות בדרך להגשמה עצמית וביטחון כלכלי.

צרו קשר עוד היום בטלפון 052-2566596 או השאירו פרטיכם כאן ונשמח לחזור אליכם בהקדם: